Ratione ducimus officiis veritatis qui quasi.

29/03/2002

Мінцифри запустило сайт Дія.Відкриті дані

 

Пропозиції від суспільства ляжуть в основу четвертої редакції постанови КМУ № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних». Зараз постанова містить близько 900 наборів даних, що є обов'язковими для відкриття.

 

Наразі Україна є другою серед країн, що досягли найбільшого прогресу за рівнем публікації та використання даних

 

Пропозиції від суспільства ляжуть в основу четвертої редакції постанови КМУ № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

 

Ми готові надати підтримку своїми технологіями та кваліфікованими спеціалістами для максимально швидкого запуску публічних цифрових послуг та сервісів

 

Звичайні списки та вкладені списки:

1. вища освіта

  • cпеціаліст
  • магістр
  • бакалавр

2. професійно-технічна освіта

  1. технікум
  2. пропозиції від суспільства ляжуть в основу останньої четвертої редакції постанови

3. дистанційна освіта

 

Пропозиції від суспільства ляжуть в основу четвертої редакції постанови КМУ № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

Створення цього веб-ресурсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку ( USAID ) та за фінансової підтримки уряду Великобританії ( UK aid ). Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на сайті, є виключною відповідальністю Фонду «Євразія» і не обов’язково відображають погляди Агентства USAID та Уряду США або Уряду Великобританії.

Портал працює в режимі дослідної експлуатації.

Адреса:

01133, м.Київ, вул. Вуличної Вулиці, 007

Електронна пошта:

hello@opendata.gov.ua

Телефон:

0 800 000 00 00

© 2021 Міністерство цифрової трансформації України